Mariusz Lenart

Fotograf

O mnie

Nazywam się Mariusz Lenart, rocznik 76. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Fotografia to całe moje życie, moja pasja i realizacja marzeń. Przygodę z fotografią rozpocząłem wiele lat temu zgłębiając tajniki fotografii analogowej. Praca na klasycznych aparatach fotograficznych daję wiele satysfakcji, a godziny spędzone w ciemni uczą skupienia, zrozumienia światła i zasad fotografii.

Od kilku lat fotografuję również w technice cyfrowej, a obecnie pracuje na pełno klatkowym sprzęcie marki Nikon. Profesjonalny sprzęt zapewnia niezawodność i wysoką jakość zdjęć, ale to fotograf tworzy ostateczny obraz.

Uwielbiam fotografować ludzi, w moich fotografiach staram się uchwycić emocje i piękno. Na sesji zdjęciowej gwarantuję uśmiech, miłą atmosferę, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio. Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia zapraszam do kontaktu telefonicznego, poprzez formularz lub drogą mailową.

Do zobaczenia na sesji.

Mariusz Lenart

Osiągnięcia

Wyróżnienie na stronie WORLD IN B&W

Zapraszam do współpracy

Zapraszam do współpracy firmy i osoby prywatne, wykonuję zdjęcia studyjne i plenerowe, zajmuję się również profesjonalnym retuszem.

Zarezerwuj termin

Napisz lub zadzwoń

Kolekcja fotografii

Tworząc fotografię, staram się ukazać piękno i emocje, uchwycić spojrzenie, zatrzymać czas. Zrób sobie lub Twojemu bliskiemu prezent, pamiątkę chwili .

Zapraszam na sesję studyjne i plenerowe, możemy również zorganizować sesję w miejscu wybranym przez Ciebie.

Fotografia portretowa20160306202426
Fotografia Rodzinna i okolicznościowa20160306202331
Fotografia biznesowa-wizerunkowa20160306202120
Fotografia malarska FineArt20160306200818